פרויקטים

צביעת חדר ילדים

חדר ילדים קסום וחלומי שנצבע בגוון פודרה (פנטון 2021) משרה שלווה, חמימות ורומנטיקה.

מעצבת הפנים בחרה בגוון ייחודי, זוכה פנטון ,2021 ורוד פודרה מחמם, מעושן, רומנטי, רך ומלטף, אשר משרה שלווה ומקל על השינה בחלל ילדים זה. הגוון נצבע רק על פני חלק מהקיר בעבודה מדויקת וביד חופשית, לגוון שודכו מדבקות קיר וריהוט משלים.

חנות אופנה ליהי גרינר

הוספת גוון ורוד פודרה בשני מוטיבים מרכזיים בחלל לעידון ולרוך.

ליהי גרינר הקימה מותג שמקדם נשים בכל המידות. לתפישתה אישה לא צריכה לפצוח בדיאטות כדי להרגיש יפה בגופה, היא פשוט יכולה ללבוש מחטב. בעיצוב החנות היא בחרה בגוון השחור, שמשול למחטב מתקן ומסתיר, אך כיוון שמדובר בחלל נשי המכבד נשיות ומחבק את הגוף הנשי, חשוב היה לשלב בו גוון רך יותר שיוצר רושם של טוהר וניקיון אך גם מחמם, לכן בחרתי את גוון הפודרה שמשרה תחושה נעימה בתאי התצוגה, גוון זה גם קורץ ליוקרה הצרפתית.

משרדי ניר דודבני

משרדי המאמן המוביל בארץ נצבעו בשלל גוונים כדי שכל אחד יוכל למצוא את מקומו במרחב.

ניר דובדבני הוא מאמן מוביל בארץ שביקש משרד מגוון, אלגנטי, מודרני וחמים. בחלל שילבתי צבעים רבים, בדומה למגוון האנשים המגיעים למשרד, שכן לכל אחד יש אתגר משלו ובעיה ייחודית שהוא רוצה לפתור. רצינו לשקף לכל אחד פינה שהוא יוכל להתחבר אליה וירגיש שייך ברמת התת מודע. במבואת הכניסה בחרנו בגוון חום שוקולד כדי ליצור אווירה חמימה, מזמינה ומודרנית.

חדרים דקורטביים - רוסלן

שני חדרים דקורטיביים שנצבעו באפקט קטיפה ובאפקט בטון ויצרו רושם יוקרתי וחמים.

בביתו של רוסלן צבעתי את חדר השינה ואת פינת האוכל בחלל המרכזי בשני גוונים שקטים שבזכות מרקמם יוצרים חמימות וביתיות. בחדר השינה בחרתי בגוון בהיר עם אפקט קטיפה להוספת רוך, ממש כמו פריסת סדין קטיפה על הקיר, ואילו בפינת האוכל יצרתי אפקט בטון ליצירת רושם מבוסס וחזק, אפקט הבטון אף מתחבר לשולחן העץ החום, שמקרקע ומייצב את האווירה ובכלל למזון המגיע מן השורשים הצומחים באדמה, חיבור לסלע קיומנו.