אודות

ברוכים הבאים לאתר של תומר חלפה, אומן צבעים וטפטים המשדרג חללי מגורים, משרדים וחנויות בוטיק-אופנה בצבע שמגביר את התדר ותורם לאיזון במרחב.

נעים להכיר, תומר חלפה.

נעים להכיר,
תומר חלפה.

מטפל במעטפת חלל הפנים באמצעות צבע התואם את האנרגיה הרצויה לאדם במרחב ובאמצעות הדבקת טפטים מדויקת בהדפסה ייחודית וחד-פעמית. הוא עוסק בתחום כבר למעלה מ-15 שנים מתוך התרגשות ואהבה לצבע, ומתוך הצורך לייצר ללקוח מעטפת חלל מגורים או עבודה נוחה ונעימה המשקפת אותו. בעבודתו הוא מקפיד על צביעה בראייה אומנותית והוליסטית, חופשית ויצירתית, צביעה הנעשית ביד חופשית אך בהקפדה על דיוק, ניקיון וסדר.

תומר חלפה - עבודות צבע וגמר

"כשאני חוזר מהעבודה ויושב בסלון, אני מתבונן בקיר הכוח שצבעתי בגוון ירוק זית ונהנה, הקיר הזה משרה עלי תחושה של מנוחה ומעביר אותי למצב רוח של רוגע, חשיבה חיוביות, משפחתיות ושיתופיות. אף שנראה כי זה רק צבע – זה לא רק".

תומר חלפה

למה לבחור בנו?

אמינות, אחריות, עמידה בזמנים ותקשורת מעולה

בראש ובראשונה אני מאמין בתקשורת טובה כמרכיב להצלחה, בפרט כאשר מדובר על חלל מגורים או עבודה שסופג את האנרגיה ומעניק אנרגיה. אני מקפיד על קשר עין ועל הקשבה ללקוח, אינני עוצר את דבריו, ושואף להבין מה הוא מרגיש ומה הוא צריך ופועל ממקום זה. הידיים שלי מבצעות את הרעיונות היצירתיים של הלקוח.

צביעה נקייה ביד חופשית

העבודה ביד חופשית מאפשרת דיוק ומבוצעת בתהליך שיטתי נקי. כשאני מבצע עבודות צבע, אני מתייחס אליהן כאומנות, מקום שיש בו מנוחה ומרחב להוויה ולכן הדיוק מתאפשר בתוך המרחב. 

תומר חלפה - עבודות צבע וגמר
תומר חלפה - עבודות צבע וגמר
עבודה עם ספקים מובילים בתחום

ספקי צבע וספקי טפטים שיוצרים עבורי צבעים וטפטים בהתאמה מיטבית לצורכי ולרצונות הלקוח, לממדי החלל ולמאפייניו. במסגרת עבודתי אני מטפח יחסי אמון עם הספקים הללו, ולכן יכול לספק תוצרים במהירות מבלי להתפשר על איכות. 

אחריות

במסגרת השירות אני מציע אחריות למשך חמש שנים על עבודותיי – כחלק מתפישת עולמי, וגם כחלק מההבנה, שתהליכי עבודה מובנים ושיטות עבודה קפדניות מאפשרות להגיע לתוצאות מעולות שעומדות במבחן הזמן. אני מקפיד לבצע שימוש בחומרים עמידים ומבצע את העבודה בשלבים כדי להבטיח תוצאה מושלמת – החל משלב הכנת הקיר באמצעות תיקונים, פתיחת סדקים, החלפת שכפטל אמריקני, יישום בונדרול, (דבק נוזלי שנספג לתוך תשתית הקיר) וכלה בחיזוק, בייצוב ובמריחת הצבע בשתי שכבות ובדילול המתבקש.